محل تبلیغات شما

 

لندن اغلب به عنوان یک شهر جوان تصور می شود، اما علی رغم آنچه بسیاری فکر می کنند اکنون برخی از بازنشستگان آن را "نیروانای بازنشستگی" می دانند.

یک نظرسنجی توسط شرکت مشاوره استراتژیک BritishThinks نشان داده است که پایتخت انگلیس به دلیل پیوندهای حمل و نقل عالی، صحنه فرهنگی پر جنب و جوش و حتی فرصتی برای ناشناس ماندن در یک شهر بزرگ، برای بازنشستگان محبوب شده است.

اما همه چیز به نفع لندن نیست. پایتخت اغلب به دلیل هزینه بالای زندگی، سر و صدای بیش از حد، آلودگی هوا و ترس از جرم کمی ایراد دارد.

 گزارشی از شرکت بازنشستگی Prudential در رتبه بندی بهترین مکان ها برای بازنشستگی در انگلیس، وجود دارد هشت ناحیه لندن را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد.

اما آیا لندن انگلیس برای جوانان مناسب نیست؟

دبورا متینسون، مدیر بریتانیا تینکس، گفت که لندن به دلیل هزینه بالای زندگی ممکن است بهترین مکان برای جوانان نباشد. با این حال، برای بازنشستگان این شهر این شانس وجود دارد که خودشان باشند زیرا "هرچه هم که باشید، لندن شما را در آغوش خواهد گرفت".

وی افزود: "افراد مسن می توانند لندن انگلیس را بپذیرند، غالباً آنها املاک و مستغلات می خرند، این بدان معنی است که آنها نیازی به نگرانی درباره محل زندگی خود ندارند."

"آنها جو را دوست دارند، آنها تنوع لندن انگلیس را دوست دارند، آنچه را که باید از لحاظ فرهنگی ارائه می دهد دوست دارند و همه چیز را راجع به آن دوست دارند."

وی گفت: "مردم لندن را به عنوان یک شهری جوان تصور می کنند، اما یکی از چیزهایی که ما متوجه آن شدیم این است که که لندن برای مسن ها مناسب تر از جوانان است"

"ما به طور فزاینده ای فهمیدیم که گروهی از جوانان ناراضی داریم که در لندن زندگی می کنند، هیچ یک از آنها نمی توانند جایی برای زندگی خود داشته باشند و همه آنها به دنبال شغل هستند.

چند نمونه

استیو پرات پس از کار در پایتخت به عنوان مکانیک ماشین در لندن بازنشسته شد.یک ماهیگیر مشتاق، او کاندیدای اصلی برای جابجایی به یک کلبه کنار رودخانه یا یک خانه ییلاقی در نزدیکی دریا بود، اما او مناظر و صداهای لندن را به همراه دسترسی آن ترجیح داد.

وی گفت: "سیستم حمل و نقل کاملاً خارق العاده است، شما فقط باید دو یا سه دقیقه صبر کنید و یک اتوبوس پیدایش می شود."

اگر در شهر لندن زندگی می کنید، یک کارت 10 پوند دریافت می کنید و به هر جای دیگری می روید. مترو، راه آهن ملی، اتوبوس در دسترس شماست و شما می توانید به هر جایی که می خواهید بروید.

"من تمام زندگی ام اینجا بوده ام و باز هم جاهایی را دیده ام که نمی دانستم وجود داشته باشند.

گم شدن!

مارک بریس به پایتخت انگلیس نقل مکان کرد و در شلوغی آن می توانست ناشناس باشد. چیزی که وی آن را در زندگی در محیطی کوچکتر غیرممکن می دانست.

او گفت:

"از زمان بازنشستگی، خودم را برای انجام کار داوطلبانه برای افرادی که از مشکلات اعتیاد رنج می برند اماده کرده اموی گفت: "600 نفر در روستایی که من در ان زندگی می کردم وجود داشتند. من عطسه می کردم و همه می دانستند. اگر کسی عطسه می کرد، من درباره آن می فهمیدم، و آن دوست داشتنی است.

"اما شهر بزرگ و ناشناس بودن در آن، جایی که همه همسایگان یکدیگر را نمی شناسند، فکر می کنم این آزادی را برای افرادی ایجاد می کند که ممکن است راحت نباشند."

سرزنده نگه داشتن

بوستاک و همسرش یک آپارتمان در باربیکن خریداری کردند و حالا می توانند از قدم زدن در خیابان های لندن لذت ببرند.

وی گفت: "در جایی که ما در باربیکیان قرار داریم، اگر 40 دقیقه پیاده روی کنید می توانید اکثر مکان هایی را که می خواهید را ببینید."

"با بزرگتر شدن فرد، مغز فرد برای تحریک نیاز به یک محرک خوب دارد و فکر می کنم زندگی در کشور انگلیس، هر چقدر جذاب باشد، مهم نیست. مهم این است که ذهن تحریک شود و پرشور و کنجکاو به زندگی ادامه دهید"

"یکی تمایل دارد که بیشتر در لندن پیاده روی کند. اگر از مترو لندن استفاده می کنید پله برقی ها به کمک شما می آیند، فکر می کنم اگر شما بیشتر فعالیت کنید و راه بروید برای سلامتی شما مفید خواهد بود"

وی گفت: "ما دوره ای داشتیم که این آپارتمان را در لندن داشتیم و خانه ای بسیار زیبا با یک باغ زیبا در Suffolk داشتیم ، اما قصد ما این است که هرچه پیرتر می شویم ، باربیکن جایی خواهد بود که ما می خواهیم بقیه را سپری کنیم. زندگی ما "

 

 


englandguide

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی