محل تبلیغات شما

 

احساس راحتی داشتن در سفر به انگلیس سخت نیست. در اوج امپراطوری خود، انگلیس حدود یک چهارم از جهان حاکم بود و همین  گذشته استعماری هنوز بر زبان و فرهنگ حدود 30 درصد از جمعیت جهان در 54 کشور عضو مشترک المنافع تأثیر دارد. بنابراین برای بسیاری از مردم طبیعی است که فکر کنند انگلستان درست مثل خانه است. با آب و هوا و لهجه متفاوت. با این حال ، مواردی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید تا به شما کمک کند یک سفر امن داشته باشید، عاقلانه خرج کنید و با افراد محلی خو بگیرید.

برای رانندگی کردن عجله نکنید!

استفاده از رانندگی در سمت چپ دشوار نیست، اما اگر قبلاً این کار را نکرده اید، سعی نکنید در وسط ترافیک یاد بگیرید. رانندگان شهر بسیار بی تاب هستند. ترافیک لندن حتی برای سایر بریتانیا می تواند مرعوب کننده باشد و بیرمنگام کابوسی برای ورود و خروج از طریق ماشین است. علاوه بر این، اگر یک اتومبیل در لندن یا یک شهر بزرگ دیگر اجاره کنید، هر روز یک هزینه برای پارک کردن آن پرداخت می کنید.

درعوض ، از وسایل نقلیه عمومی برای لذت بردن از بازدید در شهر بدون اتومبیل استفاده کنید، سپس با قطار به یک شهر یا روستای ساکت تر بروید.

هرگز چراغ راهنمایی قرمز را رد نکنید. اگر به راست بپیچید، همانطور که در بسیاری از مناطق آمریکا مجاز به انجام آن هستید، مستقیماً با ترافیک رو به رو می شوید. اگر به سمت چپ بپیچید (که معادل آن در سمت چپ است، همانطور که برای شروع کار در لاین سمت چپ قرار دارید) قانون را می شکنید و به دلیل عبور از چراغ قرمز می توانید در دوربین راهنمایی و رانندگی گرفتار شوید.

فراموش نکنید که سکه های خود را خرج کنید

بازدید کنندگان اغلب ارزش سکه های انگلیس را دست کم می گیرند. هنگامی که شما به نیکل، سکه ها و ربع ها یا سکه های کوچک پنج و 10 سنت یورو عادت کرده اید، ممکن است سکه های انگلیسی را چندان جدی نگیرید. ممکن است یک سکه پوند انگلیس شبیه پول بازی باشد اما ارزش آن در حدود 1.35 دلار (در سال 2016) و سکه های دو پوندی نیز بیش از 2.50 دلار ارزش دارند. بنابراین، تعداد انگشت شماری از سکه ها می توانند یک ساندویچ و یک نوشیدنی بخرند. قبل از ترک انگلیس آن ها را خرج کنید زیرا بیشتر بانک ها و صرافی ها سکه را به ارزش واقعی آن مبادله نمی کنند.


پله برقی ها را مسدود نکنید

افراد محلی انگلستان دوست دارند از طرف چپ پله برقی در فروشگاه ها، فرودگاه ها و ایستگاه های قطار برای عبور و مرور استفاده کنند. اگر ترجیح می دهید با صبر و شکیبایی در یک نقطه از پایین به بالا بایستید، در سمت راست بمانید و سمت چپ را برای عبور و مرور آزاد کنید. در غیر این صورت، چهره های اخم کننده زیادی خواهید دید و باید منتظر خشم افرادی باشید که تلاش عجله دارند. به ویژه مردم شهر، اگر شما هم عجله داشتید می توانید از سمت چپ پله برقی استفاده کنید.

بیش از حد تحت تأثیر Royals و Aristos قرار نگیرید

انگلیسی ها سنت های سلطنتی خود را به سخره می گیرند. خاندان سلطنتی بخشی از تاریخ و میراث انگلستان است. از رفتار ناعادلانه نسبت به ملکه، فرزندان و نوه های خود که ممکن است در تلویزیون و مطبوعات مشاهده کنید، شوکه نشوید.

با این حال مراقب شوخی کردن خود باشید. تا بدانید که زمین و احساسات مردم را نمی دانید، بهتر است خودتان با طنز سلطنتی آغاز نکنید. و اگر با شخصی با عنوان آشنا شدید، اگر با کسی آشنا شدید همان رفتاری را با او داشته باشید که قبلا و به صورت نرمال داشته اید. زیاد سعی نکنید در طنز انگلیسی غرق شوید.

انگلیس را با بقیه انگلستان اشتباه نگیرید

اگر به اسکاتلندی ها و وی ها بگویید انگلیسی بسیار ناراحت خواهند شد. در ایرلند شمالی ، اگر با یک نفر بگویید انگلیسی احتمالا یک دعوا را شروع کرده اید!

اکا بریتانیای کبیر چیست؟ بریتانیا کبیر از انگلیس ، اسکاتلند و و تشکیل شده است، هر یک کشوری متمایز با کنترل خوب دولت محلی، فرهنگ محلی، احیای زبان های ملی و هویت های قومی قوی هستند. اگر مطمئن نیستید با چه کسی صحبت می کنید یا در کدام کشور قرار دارید، از انگلستان به عنوان عرف عمومی استفاده کنید.

 

 


englandguide

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی